ARTSO Mart Ayı Meclis Toplantısını Yaptı

tarafından
200
ARTSO Mart Ayı Meclis Toplantısını Yaptı
Bu haber 386 kez okundu.

 

Artvin Ticaret ve Sanayi Odası (ARTSO) Mart ayı olağan meclis toplantısını gerçekleştirdi. Meclis toplantısında gündem depremzedeler için yardım kampanyalarıydı.

Artvin Ticaret ve Sanayi Odası (ARTSO) Mart ayı olağan meclis toplantısında bir süredir devam eden  “sofraya bir tabak da sen koy” projesi ve yardımlar konusu görüşüldü.

Artvin TSO Hakan Akın Toplantı Salonunda Meclis Başkanı İrfan Yıldırım başkanlığında gerçekleşen toplantıya, Artvin TSO Yönetim Kurulu Başkanı Seçkin Kurt, başkan yardımcısı, Okan Gültekin, Özkan Öztürk, Yusuf Soybilgin Mehmet Ali Uzun, Hatice Nur Ersöz, Coşkun Öztürk, Selçuk İskenderoğlu, Utku Güneş, Turan Yelken ve Oda Sicil Müdürü Tuğçe Özdemir katıldı.

Meclis görüşmesinde açılışında bilgiler veren Başkan İrfan Yıldırım, Şubat ayı olduğu gibi Mart ayında da gündemin ağırlıktı depremzedeler için yardım kampanyası olacağını belirtti.  Uzun süredir devam eden “sofraya bir tabak da sen koy” projesini Artvin Ticaret ve Sanayi Odası olarak oldukça önemsediklerini ifade ederek yardımları devamı konusunda görüşmeler yapacakların ifade etti.

Meclis üyelerinin görüşleriyle devam eden toplantı, gündeminde yer alan maddeler tek tek görüşülerek, karara bağlandı. – ARTSO