AK Parti Borçka İlçe Teşkilatı Gazeteciler Günümüzü Kutladı

tarafından
559
AK Parti Borçka İlçe Teşkilatı Gazeteciler Günümüzü Kutladı
Bu haber 1.094 kez okundu.

            AK Parti Borçka İlçe Teşkilatı 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günümüzü kutladılar.

            10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü münasebetiyle 7 Mart Gazetemizi AK Parti Borçka İlçe Başkanlığı Ana Kademe Sosyal Politikalar Birim Başkanı Şaban KARAGÖZ, Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Halil YILDIZ, Kadın Kolları Borçka İlçe Başkanı Yasemin ERDOĞAN, Kadın Kolları Tanıtım ve Medya Birim Başkanı Nagihan YILMAZ ile birlikte ziyarette bulundular.

             AK Parti Borçka İlçe Başkanlığı Ana Kademe Sosyal Politikalar Birim Başkanı Şaban KARAGÖZ, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü ile ilgili yaptığı konuşmada şu ifadelere yer verdi; “Bizim yaptığımız faaliyetleri halka duyurmak noktasında basın çok önemli. Ancak bu kalemini halkın ve kamunun menfaati yerine şahsi hesaplaşmalar gibi şeylerle kullanan gazetecileri bir tarafa bıraktığımızda çok kutsal bir meslek ve görevdir. Bugün dolaşmış olduğumuz yerlerde de basınımızın sorunlarını problemlerini ve beklentilerini de dinlemiş olduk, inşallah bundan sonra da bizler bu sorunları yukarılara ileterek sorunların çözümü noktasında elimizden geleni yapacağız. Bir yerin basını, bir yerin siyasetçi seviyesi kalitesi ne kadar yüksek olursa o şehrin, o ilçenin, o yerin gelişmesi ve büyümesi daha kaliteli olur. Bir yerde habercilik gerçekten hakkı layıkıyla yapılırsa insanlar, toplumlar daha doğru yönlendirilebilirler. Bu açıdan basının, çalışan gazeteci arkadaşlarımızın buradaki duruşları çok önemli ben arkadaşlarımıza başarılar diliyor 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününü kutluyorum” dedi.

            Kadın Kolları Borçka İlçe Başkanı Yasemin ERDOĞAN ise; “Çalışmalarında mesai mefhumu olmadan, canla başla bazen çok sıkıntılı dönemler yaşayarak hizmet görüyorlar. Halkımızın, milletimizin gözü kulağı, haber alma kaynakları basın camiasıdır. En doğru bilgiye erişmek ulaşmak önemlidir bu bakımdan Borçka ilçemizde basınımızın bu çerçevede hizmet gördüğüne inanıyorum ve tüm çalışan gazetecilerimizin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününü kutluyorum” diye ifade etti.

            Ziyaretin memnuniyetliğinden ve sohbetlerin ardından AK Parti Borçka İlçe Teşkilatı 7 Mart Gazetemizden ayrıldılar. – GÖKHAN ÖZÇELİK