AK Parti Artvin Milletvekili Çelik, Borçka’yı Ziyaret Etti

tarafından
165
AK Parti Artvin Milletvekili Çelik, Borçka’yı Ziyaret Etti
Bu haber 321 kez okundu.

14 Mayıs seçimlerinde 28. Dönem AK Parti Artvin Milletvekili olarak seçilen Faruk Çelik, AK Parti Borçka İlçe teşkilat bürosunu ziyaret ederek partililer ile bir araya geldi.

  1. Dönem milletvekili seçimi için 14 Mayıs da sandığa gittiklerini söyleyen Milletvekili Faruk Çelik, “Konuşmasını Borçka halkına teşekkür ederek, çalışmalara başlayacağını” aktardı.

Sandık da bu dönem doğduğum, çocukluğumun geçtiği şehir olan Artvin de Milletvekili olarak gönderdiniz hepinize çok teşekkür ediyorum. Bu desteğinizi boşa çıkarmayacak güzel birlikte, samimi çalışmalara başlayacağız. Kademe kademe sorunlarımızı hafifleten, sorunlarımızı ortadan kaldıran bir süreci birlikte yaşar ve beş seneyi sağlık içerisinde inşallah hep birlikte tamamlarız. Gerçekten Borçka üzerine düşeni yaptı 14 Mayıs da güçlü bir destek verdiniz sizlere meydanlarda söylediğimizi sizde iyi anladınız niyetimizi ve sizin samimiyetinizi yan yana getirdik. Bu sandıklarda Borçka görünür hale geldi. Düzenli çalışmalar, düzenli geliş gidişler ile sizlerle samimi bir ortam içerisinde uzun yıllar siyaseti bilen birisi olarak abi kardeş ilişkisi içerisinde şehrimize hizmet vereceğiz” diye konuştu.

Milletvekili Faruk Çelik daha sonra Borçka Muhtarlar Derneğini ziyaret ederek, kısa bir değerlendirme ve sohbetin ardından binadan ayrıldılar.

Milletvekili Adayı Ahmet Erdem, AK Parti Artvin İl Başkanı Fatih Tahtalı, MHP Artvin İl Başkanı Serdar Kılınç, AK Parti Borçka İlçe Başkanı Hüseyin Çakır, Yeniden Refah Borçka İlçe Başkanı Malik Erdoğan ve parti temsilcileri eşlik etti. – Gökhan Özçelik