AK Parti Artvin Belediye Başkan Adayı Kocatepe, “Görevimize başlar başlamaz koltukta değil, sahada çalışacağız”

tarafından
36
AK Parti Artvin Belediye Başkan Adayı Kocatepe, “Görevimize başlar başlamaz koltukta değil, sahada çalışacağız”
Bu haber 66 kez okundu.

 

Adalet ve Kalkınma Partisi Artvin Belediye Başkan Adayı Mehmet Kocatepe, “Görevimize başlar başlamaz koltukta değil, sahada çalışacağız” dedi.

AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Kocatepe, 31 Mart’ta sandıktan isminin çıkması durumunda yapacağı projeler için sahada incelemelerde bulundu.

31 Mart’ta yapılacak olan Mahalli İdareler Seçiminde Belediye Başkanlığına aday gösterilen Mehmet Kocatepe, kentte yapmayı planladığı projelerinin fizibilite çalışmaları için harekete geçti.

AK Parti Artvin Milletvekili Faruk Çelik ile birlikte yapacağı projeleri için sahada incelemelerde bulunan Kocatepe, seçime 40 günden az bir süre kala proje çalışmalarına devam ediyor.

Fizibilite çalışmalarına Artvin Otogarı’ndan başlayan Kocatepe, Atabarı Kayak Merkezi’ne kadar incelemelerde bulunarak notlarını aldı.

“Artvin hak ettiği değeri alacak”

Kocatepe, burada yaptığı açıklamasında “Artvin için gerekli bütün projelerimizi tamamladık. Sayın Milletvekilimiz Faruk Çelik ile Artvin hak ettiği değeri alacak. Bizler teşkilatımız olarak çalışmalarımıza devam ediyoruz. Görevimize başlar başlamaz koltukta değil sahada çalışacağız” dedi. – Gökhan Özçelik