SARP SINIR KAPISI IŞIL IŞIL

Yıllık ortalama 6,5 milyon yolcuya hizmet veren, Gürcistan ve diğer Kafkas ülkelerine açılan, ülkemizde en yoğun yolcu geçişinin yapıldığı kara sınır kapısı niteliğini taşıyan Sarp Sınır Kapısının aydınlatma çalışmaları Çoruh Elektrik Dağıtım A.Ş. Artvin İl Müdürlüğü tarafından tamamlandı…

Sarp sınır kapısı girişindeki karayolundaki aydınlatma ihtiyacı, Artvin Valisi Sayın Yılmaz DORUK’un ve Kemalpaşa Kaymakamı Sayın Mehmet Kemal AKPINAR’ın destekleriyle Çoruh Elektrik Dağıtım A.Ş. ile Karayolları 10. Bölge Müdürlüğü arasında düzenlenen protokol ile giderildi.

Sarp sınır kapısı girişinde bulunan yolcu giriş çıkışının yoğun olarak yaşandığı bölgede aydınlatma ihtiyacının giderilmesi için yapılan çalışmalar tamamlanarak aydınlatma şebekesi hizmete açıldı.

Çoruh EDAŞ Artvin İl Müdürlüğü, Artvin ili ve ilçelerinde elektrik şebekesindeki hizmet kalitesinin yükseltilmesi temelinde yatırım programları kapsamında hazırlanan projelerle şebeke iyileştirme, yenileme, ilave şebeke ve aydınlatma projeleri çalışmalarına hız kesmeden devam edileceğinin altını çizdi.

TÜKETİCİLER HER SAAT 186’YI ARAYABİLİYOR

Tüketiciler; Arıza Bakım-Onarım, Aydınlatma, Enerji Açma ve Kesme, Yatırım Çalışmaları, Enerji Müsaadesi, Sayaç Okuma ve Değiştirme, Kayıp Kaçak Mücadelesi gibi konuların yanı sıra tüm talep, öneri ve şikayetlerini 7/24 kesintisiz hizmet veren 186 Arıza İhbar ve Çözüm Merkezi’ne iletebiliyor.

Çoruh EDAŞ Kurumsal İletişim Yöneticiliği

Bu haber 3.702 kez okundu.