MURGUL’DA TS FUTBOL OKULU AÇILDI

Trabzonspor Artvin’de ki futbol okullarına bir yenisini daha ekleyerek dördüncü futbol okulunu Murgul’da açtı.

Murgul ilçesine gelen Trabzonspor Futbol Okulları Genel Koordinatörü Necati Özçağlayan ile Trabzonspor Murgul Futbol Okulu Kurucu-Sahibi Osman GENÇ arasında  resmî imzalar atıldı. İmza töreni sonrası düşüncelerini dile getiren Necati Özçağlayan “2018 yılın öncesine kadar Artvin ilimizde ve bize bu kadar yakın olan bu güzel şehrimizde Trabzonspor Futbol Okulu yoktu. İlk futbol okulumuzu Borçka da Osman Genç kardeşimizin projesi ile hayata geçirerek Artvin geneli Trabzonspor işim hakkı önceliğini de Trabzonspor Borçka Futbol Okuluna yani Osman Genç’e verdik. Akabinde Yusufeli ve sonrası Artvin merkez olmak üzere son olarak da Murgul ilçemize Trabzonspor’u getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Borçka futbol okulumuzda ki başarıları ile bizleri mutlu eden Osman Genç kardeşimin, Murgul Futbol Okulumuzda da başarılı çalışmalar yapacağına inananımız tamdır.” İfadelerini kullandı.

 Trabzonspor Murgul Futbol Okulu Kurucu-Sahibi Osman Genç ise yaptığı konuşmada ”Necati hocamızın cümlelerine Trabzonspor bayrağının 8 Ocak 2018 de yaktığımız bordo mavi meşale ile geldiğimiz nokta da, dördüncü okulumuzu açmanın mutluluğunu yaşıyoruz ifadelerine yer vererek, inşallah Borçka ve Murgul futbol okulumuz koordineli bir şekilde çalışmalarını yapacaktır” dedi.

            Öte yandan imza töreninde bulunan Murgul Belediye Başkanı Hasan Çavuş da Trabzonspor markasının ilçeye gelmesinden dolayı Necati Özçağlayan’a ve Murgul futbol okulumuzun kurucusu ve sahibi sayın Osman Genç ayrıca çok teşekkürlerini sundu.

Çavuş, konuşmasının devamında “Elimizden gelirse inşallah imkanlar dahilinde Murgul ilçemizin tüm çocuklarını kucaklayan, sporu severek yaptıran bir oluşumun önemli destekçilerinden olacağız. Trabzonspor Murgul Futbol Okulumuzun ilçemize hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyor ve emeği geçenlere bir kez daha teşekkür ediyorum.” dedi. – 7 MART

Bu haber 16.557 kez okundu.