MHP’den Artvin Gazeteciler Cemiyeti Derneği’ne  Ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi Merkez İlçe yönetimi, Artvin Gazeteciler Cemiyeti Derneği’ni ziyaret ederek basın mensuplarıyla buluştu.

MHP Artvin İl Başkanı Serdar Kılınç, MHP Merkez İlçe Başkanı Ekrem Kurt, MHP İl ve ilçe yönetim üyelerinin gerçekleştirdiği ziyarette Artvin ve gündeme dair konular konuşularak sohbet gerçekleşti.

Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren Artvin Gazeteciler Cemiyeti Derneği Başkanı Zeki Alkan, Artvin Basınının son yıllarda yakaladığı başarılı ve seviyeli haberciliğe dikkat çekti. Artvin Basınının Türkiye’deki birçok il basınından daha üstün olduğunu belirten Zeki Alkan, “Artvin’deki yerel basının çoğunluğu gazeteciliğin gerekliliği olan tarafsızlığı mümkün mertebe sağlamaya çalışıyor. Hiçbir siyasi ayrımcılık, hiçbir kitlesel ayrımcılık yapmadan haber değeri konuları Artvin ve Ulusal gündeme taşıyoruz. Yerel gazetelerimiz gerek yazılı olarak gerekse de internet gazeteciliği ile de tüm Türkiye geneline yayılan Artvinli hemşerilerimize Artvin gündemini anında ulaştırma başarısını gösteriyorlar. Tabi ki bizler elimizden geldiğince daha kaliteli ve tarafsız bir gazetecilik içinde çalışmalarımızı yürütüp halkın sesi olmaya çalışıyoruz.” dedi.

Ziyarette konuşan MHP Artvin İl Başkanı Serdar Kılınç, Artvin basınının yerelde faal bir şekilde çalıştığını ve gerçekleşen gündemi en iyi şekilde gerek ulusala gerekse de yerele iyi bir şekilde aktarıldığını ve bunu yakinen takip ettiklerini belirtti.  Yeni yönetim ve kadrolarıyla Artvin’i daha iyi noktalara getirmek,  Artvin’in temel sorunlarının daha hızlı çözüme kavuşturulması için aktif bir çalışma içerisinde olacaklarını belirten başkan Kılınç, “Artvin’i tüm ilçelerimizle birlikte karış karış dolaşıp sorunlarının, eksiklerinin giderilmesi için gerekli kurum ve kuruluşlarıyla görüşerek gidermek için çalışıyoruz. Artvin’i daha ileriye götürecek çalışmaları ortaya koymanın peşindeyiz. İşte tüm bu noktada da basına önemli görevler düşüyor. Bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonrada basınımızın bu görev ve sorumluluklarını en iyi şekilde yerine getireceğine inanıyoruz. Bu noktada da Milliyetçi Hareket Partisi olarak basınımızın her daim yanında olacağız” dedi.

Ziyaret Artvin ve ulusal gündem üzerine yapılan sohbetin ardından toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

AGC