MHP Kadın Kolları Şavşat Huzurevini Ziyaret Etti

 

MHP’li Kadınlar Huzurevi Sakinlerinin Gönüllerini Aldılar

Milliyetçi Hareket Partisi Artvin Kadın Kolları İl Başkanlığı yoğun seçim programları öncesinde çok önemli bir etkinliğe imza attılar. Artvin’in Şavşat İlçesi’nde bulunan Naime İsmail Yılmaz Huzurevi sakinlerini ziyaret eden MHP Kadın Kolları, huzur evinin misafirleri ile sohbet ettiler ve onlara çam sakızı çoban armağanı hediyeler sundular.

Milliyetçi Hareket Partisi Artvin Kadın Kolları İl Başkanlığı anlamlı bir etkinliğe imza atarak yaşlıların gönüllerini kazandılar. Şavşat ilçesinde bulunan Naime İsmail Yılmaz Huzur Evi’ni ziyaret eden MHP’li kadınlar, huzurevi sakinlerini mutlu ettiler. MHP Kadın Kolları İl Başkanı Fatma Altuntaş, Şavşat MHP İlçe Başkanı Fatih Yılmaz ve MHP Kadın Kolları İl Başkanlığına üye MHP’li kadınlar ve Şavşat MHP İlçe teşkilatı yönetim kurulu üyelerinin katıldığı etkinlikte güzel görüntüler ortaya çıktı. Huzurevi sakinleri ile tek tek ilgilenen MHP’li kadınlar, elleri boş gitmedikleri ziyarette huzurevi sakinlerine de çam sakızı çoban armağanı hediyeler sundular. 4 saati aşkın bir süre süren ziyarette MHP’li kadınlar huzurevi sakinlerinin anılarını dinlediler ve onlara her zaman ziyaret gerçekleştireceklerine dair söz verdiler. Huzurevi sakinleri ziyaretlerinden ve hediyelerden dolayı teşekkürlerini sunarken, huzurevi sakinlerinin mutlulukları görülmeye değerdi. Bu anlamlı hareketten dolayı mutluluktan gözyaşı dökenler olurken, ziyaretçilerine doyasıya sarılanlarda oldu. Bir çoğunun artık bir ziyaret edeni yok iken onlarla uzaktan yakından akraba dahi olmayan insanların kendilerini ziyaret etmesinin büyük bir mutluluk olduğunu dile getiren Huzurevi sakinleri, Şavşat gibi Dünya’nın eşsiz güzelliklerinden birine sahip ilçesinde mutlu olduklarını ancak bu tür ziyaretlerle daha da mutlu olduklarını ifade ettiler.

MHP Artvin Kadın Kolları İl Başkanı Fatma Altuntaş ise huzurevi sakinlerinin gönüllerini almak, onların yalnızlıklarını paylaşmak için bu ziyareti gerçekleştirdiklerini belirterek son derece samimiyet içerisinde gerçekleşen ziyarette hem kendilerinin hem de huzurevi sakinlerinin mutlu olduklarını dile getirdi. Ziyaretin gerçekleşmesine yardımcı olan Huzurevi Müdürlüğü yetkililerine de teşekkür eden MHP Kadın Kolları İl Başkanı Fatma Altuntaş, benzeri faaliyetlerinin de devam edeceğini açıklamalarına ekledi. Şavşat MHP İlçe Başkanı Fatih Yılmaz’da böylesine anlamlı bir davranışta bulunan partisinin kadın kollarına teşekkür ederek ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Ziyaret karşılıklı yapılan hoş sohbetler, beraber içilen çayların ardından vedalaşma ile son buldu.

ÇP

236 Görüntüleme