Kışla ve Balta, Ulaştırma Bakanını Ziyaret Etti

         AK Parti Eski Milletvekili ve Cumhurbaşkanı Başdanışmanı İsrafil Kışla ve AK Parti Artvin Milletvekili Av. Erkan Balta, Ulaştırma Bakanı Adil Karaismailoğlu’nu makamında ziyaret ederek istişarede bulundular.

         Bakan Karaismailoğlu ziyarette, Türkiye’nin her noktasında olduğu gibi Artvin’de de Bakanlık ve hükümet olarak Cumhurbaşkanı Erdoğan liderliğinde çok büyük işler yaptıklarını belirterek bu işleri bir an önce bitirip bundan sonra da ihtiyaçlar doğrultusunda yeni planlamalar yaparak hep birlikte ekip olarak çok güzel işlere imza atacaklarını söyledi.

Karaismailoğlu, son 18 yılda Artvin’in ulaşım ve iletişimi için yaklaşık 8 milyar 639 milyon lira yatırım gerçekleştirdiklerini kaydederek, “2003 yılına kadar 22 kilometre bölünmüş yol varken bugün 46 kilometrelerin üzerine çıkardık. Artvin-Erzurum ayrımı, Oltu-Olur yolu, Borçka-Artvin ayrımı, Murgul-Damar yolu gibi proje tutarı 4 milyar 360 milyon olan 14 kara yolu projesinde de çalışmalarımız hızlıca devam ediyor.” dedi.

AK Parti Artvin Milletvekili Av. Erkan Balta ziyarette, ”Ulaştırma Bakanımız Sayın Adil Karaismailoğlu’nu, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı İsrafil Kışla ile beraber ziyaret ederek, Artvin’imizin Ulaştırma Bakanlığı ile ilgili beklentilerini ve devam eden yatırımları konuştuk. Sayın bakanımıza göstermiş olduğu ilgiden dolayı şükranlarımı sunuyorum” diye ifade etti. – 7 MART

Bu haber 2.069 kez okundu.