Kazım Karabekir Anadolu Lisesi Öğrencilerinden Anlamlı Ziyaret

 

Kazım Karabekir Anadolu Lisesi öğrencileri , “Paylaşmak Güzeldir” adlı faaliyet kapsamında özel eğitim öğrencilerini ziyaret etti.

Kazım Karabekir Anadolu Lisesi Ayşen Özyeğin  Kız Öğrenci Yurdu öğrencileri “Paylaşmak Güzeldir” adlı faaliyet kapsamında ilk uygulamalarını Çoruh Özel Eğitim,  Mesleki Eğitim Merkezinde gerçekleştirdi.

İl Milli Eğitim Müdürü Abdulcelil Kahveci ve Kazım Karabekir Anadolu Lisesi Müdürü Erdoğan Öztürk’ün yer aldığı ve  yürütücülüğünü Okul Müdür Yrd. Devrim Özbayrak’ın gerçekleştirdiği faaliyet ile  Çoruh Özel Eğitim,  Mesleki Eğitim Merkezinde paylaşımda bulunan öğrenciler 4 grup halinde  4 farklı etkinlik gerçekleştirecek. Birinci grup kurabiye etkinliği, ikinci grup örgü örme etkinliği, üçüncü grup hediyelik süs etkinliği ve dördüncü grubun da kitap okuma etkinliği yapacağı faaliyette her grup gerçekleştirdiği etkinlikle ilgili deneyimlerini kurum içinde ve kurum dışında paylaşacak. Faaliyetin sonunda etkinliklerde yer alan öğrenciler paylaşmanın önemi ile ilgili deneyimlerini il genelinde düzenleyecekleri sunum ile paylaşacaklar.

İl Milli Eğitim Müdürü Abdulcelil Kahveci, öğrencilerin karşılıklı iletişim ve paylaşımda bulunduğu böyle bir faaliyeti hayata geçiren Kazım Karabekir Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı Devrim Özbayrak’a ve Okul Müdürü Erdoğan Öztürk’e ve öğrencilere teşekkürlerini iletti.

Çoruh Özel Eğitim,  Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü Uğur Yıldırım, böyle güzel bir paylaşım etkinliği ile kendilerini ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürü Abdulcelil Kahveci ile Kazım Karabekir Anadolu Lisesi idarecileri ve öğrencilerine teşekkür ederek bu etkinliğin öğrencilerini çok mutlu ettiğini dile getirdi.

ÇP