Borçka Spor Kulübü Başkanı Özışık’tan Özveri Daveti

            Borçka Spor Kulübünün yeni başkanı Hasan Özışık’tan özveri daveti.

            Borçka Spor Kulübü Başkanı Hasan Özışık sosyal medya sayfasından Borçka halkına ve spor severlere Borçka Spor Kulübüne sahip çıkmaları için açıklamalarda bulundu.

            Özışık yaptığı açıklamada;

İlk zamanlar sosyal medyanın zaman kaybından başka bir işe yaramadığını düşünenlerdendim. Ancak; kullanım biçimine göre değerlendirdiğimde faydalı yanlarını görmedim desem yalan olur. Zaman zaman telefondan daha önemli bir kitlesel iletişim aracı olduğunu artık bende kabul ediyorum. Bu anlamda hem kendimden hem de Faacebok’tan özür dilerim..

Lafı fazla dolandırmadan günümüz şartlarının ağırlığını ve zorluğunu da çok iyi bilen biri olarak ama birazda utanarak siz değerli hemşerilerimden ve dostlarımdan bir istirhamım olacak. Yüzsüzlüğüm için beni bağışlayın ne olur.

Bildiğiniz gibi birkaç ay önce kendi rızamla olmasa da toplumsal bir görev gereği emri vaki ile BORÇKA SPOR’umuzun başına getirildim. Hepimizin kutsalı olan ve çok sevdiğinizi bildiğim, çoğumuzun kumlukta, deviskel deresi düzlüklerinde, yeniyol mahallesi çakıllarında, opucada uğruna dizlerimizi dirseklerimizi parçaladığımız ve bunun için ailelerimizden azar işittiğimiz Borçka spor konu olunca bu asil görevi reddetmek ihanet olurdu.

Kuruluşundan buyana bu zorlu görevi başarıyla yürüten bütün kulüp başkanlarımıza yönetim kurulu arkadaşlarım ve kendi adıma çok teşekkür ediyorum.

Her sezonda olduğu gibi başarıya odaklı kulübümüz 2019-2020 sezonuna girdi ve kendi öz evlatlarıyla iddialı olarak hazırlık çalışmalarına başladı. Fikstür çekimlerine göre Kasım ayı başından itibarende yaklaşık 3 ay sürecek olan deplasmanlı müsabakalar başlayacak. Amatör lig sona erdikten sonrada U-13 ve U-15 guruplarına katılacağız. Bu lig de yaklaşık bir o kadar sürecek. Yani bu zaman süresi içinde aylık harcamalarımız; (malzeme alımı, oyunculara maç başına ve antrenman başına ödenecek tutar, yol ve yemek giderleri, lisans giderleri, kırtasiye giderleri vs.)asgari 5000.00- 6000.00 TL. civarı bir tutara mal oluyor..bu güne kadar yönetim kurulundaki arkadaşlarımızla birlikte kör topal bu işi idare ettik ancak bıçak kemiğe dayandı terimi tam bize göre söylenmiş olsa gerek..
Geçmiş yıllarda parasal konularla ilgili memleketimizin saygıdeğer iş insanlarından yardım istenmiş ve önemli derecede katkı sunmuşlardır kendilerine bir kez daha huzurlarınızda teşekkür ediyorum. Aynı insanları bu konuda tekrar rahatsız etmek yüzsüzlüğün tekrarı olur ki buda bizim için kabul edilemez bir durumdur.

Bu güne kadar Borçka Spor formasını hiç bir karşılık beklemeden amatör ruhla, onurla zevkle ıslatan, yeşil siyah renklere gönül veren uzaktan yakından bütün hemşehrilerimizi küçücük de olsa kampanyamıza davet ediyorum. Hepinizi saygıyla selamlıyor şimdiden yapacağınız katkılar için teşekkür ediyorum.

BİZ BİZE YETERİZ..

HERŞEY BORÇKA VE BORÇKASPOR İÇİN..

(BORÇKA SPOR KULÜBÜ T.C ZİRAAT BANKASI BORÇKA ŞB.
İBAN NO: TR 540001000377272929325001

HES.NO: 0377/27792932-5001

Hasan ÖZIŞIK

Borçka Spor Kulübü Başkanı

Bu haber 1.146 kez okundu.