Borçka Kaymakamlığı Voleybol Turnuvası Sona Erdi

11 takımın katıldığı turnuvada Borçka İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü birinci, ÇAYKUR Müdürlüğü ikinci, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü üçüncü oldular.

2019 yılı sportif etkinlikler kapsamında gerçekleştirilen Kurumlar Arası Kaymakamlık Kupası Voleybol Turnuvası final ve üçüncülük karşılaşmaları ardından sona erdi

11 takımın katıldığı turnuvada Borçka İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü birinci, ÇAYKUR Müdürlüğü ikinci, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü üçüncülük madalyası kazandılar.

Borçka kaymakamı Hasan Hüsnü Türker ve kurum ve kuruluşların temsilcilerinin de yer aldığı final gününde dereceye giren takımlara madalya ve kupaları verildi.

Ayrıca turnuvaya renk katan Karşıköy İlköğretim Okulu turnuvanın en centilmen takımı seçilerek kupasını aldı. Borçka kaymakamı Hasan Hüsnü Türker “İlçede birlik ve beraberliğin gelişmesinde önemli rol oynayan bu tür sportif etkinliklerin devam etmesi için Borçka Kaymakamlığı olarak çalışmalara devam edilecektir. Turnuvamıza katılan tüm takımlara teşekkür ediyor. Dereceye giren ilk üç takımı da tebrik ediyorum” dedi. – Gökhan Özçelik

Bu haber 1.902 kez okundu.