Borçka Kaymakamından Anlamlı Veda Mesajı

 

1 Eylül 2018 tarihinde yayımlanan Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Sivas’ın İmranlı ilçesine tayini çıkan  Borçka Kaymakamı Hasan Meşeli, veda mesajı yayımladı.

Meşeli mesajında şu ifadeleri kullandı: “1 Eylül 2018 tarihinde yayımlanan Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile 11 aydır görev yaptığım Borçka ilçemizden memleketimizin bir başka güzide ilçesi olan Sivas’ın İmranlı ilçesine tayinim çıkmış bulunmaktadır.

Borçka’mızda görev yaptığım süre içerisinde ilçemize güzel hizmetlerde bulunmak için teşrik-i mesaide olduğum başta Sayın Valimiz Ömer Doğanay olmak üzere tüm meslek büyüklerime, belediye başkanımız ve tüm belediye personelimize, Borçka’mızın idari, adli ve askeri mercilerinde görev yapan tüm çalışma arkadaşlarıma, değerli muhtarlarımıza, sivil toplum kuruluşlarımız ve siyasi partilerimizin temsilcilerine saygı, sevgi ve teşekkürlerimi sunuyorum.

Ailemizin çınarlarının ellerinden öpüyor ve Borçka’mızın tüm değerli insanlarına sağlıklı ve huzurlu bir yaşam diliyorum.

Sürç-i lisanımız ve kamu hizmet yürütümündeki kusurlarımızın Borçka’mızın vicdanında affolunmasını temenni ediyorum. Bir kaymakamın görev yaptığı ilçe üzerinde bir hakkı oluyorsa eğer, hakkım helal olsun. Allah’a emanet olunuz” ifadelerini kullandı.

Haber: Bülent Atasert

Bu haber 315 kez okundu.