Borçka Kaymakamı Bulat’a Hayırlı Olsun Ziyaretleri Gerçekleştirildi

         11 Eylül 2020 tarihli Bakanlık yazısı ile ilçemize yeni atanan Kaymakamımız Ali Osman Bulat’a hayırlı olsun ziyaretlerinde bulundular.

         Ziyaretlerde sırasıyla;

         Murgul Kaymakamı Kemal Balaban, yeni göreve başlayan Kaymakamımız Ali Osman Bulat’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.  

         Borçka Belediye Başkanı Ercan Orhan beraberinde bazı encümenler ile birlikte, yeni göreve başlayan Kaymakamımız Ali Osman Bulat’a hoşgeldin ziyaretinde bulundu. 

Borçka Ak Parti İlçe Başkanı Şükrü Ertürk beraberinde İl Genel Meclis Üyeleri Erol Ataman ve Ahmet Külünk ile birlikte Kaymakamımız Ali Osman Bulat’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. 

Hopa Kaymakamı Abdurrezzak Canpolat beraberinde Hopa Ak Parti İl Genel Meclis Üyesi Hüsnü Çakır, Muhammet Çakmak ve İsmail Uzun ile birlikte yeni göreve başlayan Kaymakamımız Ali Osman Bulat’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. 

Borçka Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Vehbi Yılmaz beraberinde CHP İl Meclis Üyesi Celal Alparslan ve bir üye ile birlikte Kaymakamımız Ali Osman Bulat’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

İlçe Garnizon Komutanı P. Ütğm. Aziz Günay, yeni göreve başlayan Kaymakamımız Ali Osman Bulat’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Borçka Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Bekir Yıldırım, Kaymakamımız Ali Osman Bulat’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Artvin Vali Yardımcısı Aydın Göçer ve Vali Yardımcısı V. Ardanuç Kaymakamı Ömer Özbay, Kaymakamımız Ali Osman Bulat’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. – BÜLENT ATASERT

Bu haber 2.606 kez okundu.