Borçka Belediye Başkanı Atan; “Çalışmak Ekip İşidir”

       Borçka Belediye Başkanı Aslan Atan, Belediye Başkan Yardımcıları Ziya Şan, ile Şantiye personeller ile 2018 yılı için istişare toplantısı yaptı.

Belediye Şantiye alanında bir araya gelen Belediye Başkanı Atan, sahada çalışan personeline, hantabil belediyecilik yerine biz, çalışan bir ekiple ilçeye hizmet sunmak için geceyi gündüze katarak, ilçemizin geleceği için seferber olduk.

Yapılan hizmetler hakkında, yaptığı yol çalışmaları ile kilitli parke taşı döşemesi ve duvar çalışmaları, kanalizasyon ve su ile ilgili yapılan çalışmalar ile sosyal ve kültürel hizmetleri anlatan Başkan Atan, iyi çalışmalara imza atıldığını belirtip bunun bir ekip işi olduğunu ve başarının da ekiple mümkün olduğunu dile getirip emek veren her birim ve her personele teşekkür ettiğini” ifade etti.

Belediyenin halkın malı olduğunu ve her an vatandaş ile iletişim halinde olunan bir kurum olmalarından dolayı her birim amirinin ve personellerinin vatandaşla iletişimi iyi tutması gerektiğini belirten Atan, vatandaşa hizmet için çıktıkları bu yolda sorumluluklarının bilinci ile hareket ettiklerini ve bu bilinç ile hizmetlere devam edeceklerini” ifade etti.

Haber Kaynağı: Ziya Akyıldız

Bu haber 355 kez okundu.