Belediye Başkanı Atan, oğlunun nikahını kendisi kıydı

 

Artvin Valisi Ömer Doğanay ile eşi Esma Doğanay, Borçka Belediye Başkanı Aslan Atan’ın oğlu Mansur Atan’ın düğün merasimine katıldı.
Borçka ilçesindeki Gözde Toplantı ve Düğün Salonunda düzenlenen merasime Artvin Valisi Ömer Doğanay ve eşi Esma Doğanay, AK Parti Artvin Milletvekili Erkan Balta, AK Parti Artvin eski Milletvekili İsrafil Kışla, Borçka Kaymakamı Mahmut Fazıl Yıldız, Borçka Belediye Başkanı Aslan Atan, Hopa Belediye Başkanı Nedim Cihan, Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, Murgul Belediye Başkanı Hasan Çavuş, AK Parti İlçe Başkanı Şükrü Ertürk protokol üyeleri, gelin ve damadın aileleri ile çok sayıda davetli katıldı.

Düğün töreninde, bizde böyle bir merasime belki ilk defa tanık oluyoruz. Bir baba oğlunun nikahını kıyan, bu bağlamda Mansur ve Gülce Melek Atan çiftine bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz sözleri ile aile fertlerini tebrik ederek merasimin her iki aileye de hayırlı olmasını temenni etti.

Vali Doğanay, 4 çocuk sözü aldı

Vali Doğanay çiftten en az 4 çocuk isteğinde bulunurken bir ömür boyu mutlu olmaları temennisinde bulundu.

Oğlunun nikahını kıyarken oldukça heyecanlı görünen eğitim kökenli Belediye Başkanı Aslan Atan, öğrencinin, nikahını, yakınlarının nikahını kıyarken bu kadar heyecanlanmamıştım, bu çok farklı bir duyguymuş bu vesile ile bizi yalnız bırakmayan davetlilerime teşekkürler ve her iki evlatlarıma da sonsuz mutluluklar diliyorum ifadeleri ile kesilen pasta ve takılar sonrası, geniş halka eşliğinde canlı müzik eşliğinde oynanan horonlar ile merasim gecenin ilerleyen saatlerinde sona erdi.

Haber: Fatma Küçük Atasert

  

Bu haber 245 kez okundu.