BAŞKAN ORHAN, İSTANBUL’DA BİR DİZİ ZİYARETLERDE BULUNDU

         Borçka Belediye Başkanı Ercan Orhan İstanbul’a giderek Borçka’mıza yapılacak hizmetler için çeşitli kurum ve kuruluşları ziyaret ederek fikir alışverişinde bulundu.

İstanbul Yönetim Yenileme A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Günaydın, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Mali İşler Koordinatörü Bülent Akköse, Borçka’lı işadamları Selman Yıldırım ve Metin Turan ile görüşen Belediye Başkanı Ercan Orhan ziyaretlerin Borçka için faydalı geçtiğini aktardı.

Yapılan görüşmelerde kent estetiği ve kent meydanı yenileme çalışmaları üzerinde durulurken, belediyemizin gerçekleştirmeyi düşündüğü birleşik kışlık hayvan ahırı projesi konusunda ortak neler yapılabileceği noktasında mutabakata varıldı.

Milli Takımımızda ve Galatasaray Spor Kulubünde forma giyen hemşehrimiz Şener Özbayraklı ile de görüşen başkan Orhan, “kentimizde spor faaliyetlerinin gelişmesi için neler yapılabileceği hakkında sporcumuzla istişarelerde” bulundu.

Belediye Başkanı Ercan Orhan son olarak İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile görüşerek, İBB başkanından “Borçka için her türlü destek ve halk yararına yapılacak işlerde ellerinden geleni imkanlar ölçüsünde sunacaklarının” sözünü aldı. – GÖKHAN ÖZÇELİK

Bu haber 8.870 kez okundu.