Artvin’in sevilen simalarından Sancar’dan 7 Mart Spor Kulübüne Forma Desteği

Artvin’in sevilen simalarından Denizbank Artvin Şubesi Müdürü Akan Sancar, Türkiye Hentbol Kadınlar 2. Lig C Grubunda şampiyonluk mücadelesi veren Artvin 7 Mart Spor Kulübüne forma desteği verdi.

Artvin’de sporun gelişmesine bir nebze de olsa katkı sağlamak istediğini belirten Akan Sancar, “Özel bir bankada yönetici olarak doğup büyüdüğüm ve çok sevdiğim memleketime hizmet etmenin onurunu ve gururunu yaşıyorum. Bu gençler bizim geleceğimiz. Bu gençlere iyi bir gelecek hazırlamak için elimizden gelen her türlü desteği sağlamalıyız. Yeter ki onlar bu formalarla başarılı olsunlar. Şahsım ve Denizbank Deniz Kulüp olarak forma desteğinde bulunduk. İlimizi süper ligde temsil etmelerini her Artvinli gibi bende yürekten arzuluyorum. Kendilerine çıktıkları bu şampiyonluk mücadelesinde başarılar diliyorum” dedi.

Sezon sonunda şampiyon olacaklarına yürekten inandığını belirten Sancar, “Skor anlamında tüm şehri mutlu eden bir Artvin 7 Mart Spor Kulübü Kız Hentbol Takımı var. Bu olumlu havanın sezon boyunca devam edeceğine inanıyor ve tüm şehrin havaya girdiğini görüyorum. Bu sene hedeflenen 1. lig hayalinin gerçekleşeceğini düşünüyorum” dedi.

Artvin 7 Mart Spor Kulübü Başkanı Murat Ülker ise değerli katkılarından dolayı Akan Sancar’a kulüp adına teşekkür ederek, “Artvin’de doğup büyüyen değerli müdürümüze kulübümüze şahıs olarak verdiği maddi ve manevi desteklerinden dolayı çok mutluyuz. Sayın müdürümüzün ilimizde sporun gelişmesine ve serhad şehrimizin tanıtılmasında önemli katkıları var.  Maçlarımızı türbinden izleyerek seyirci olarak da her zaman yanımızda olduğunu göstererek bizlere güç veriyor. Bugünde kulübümüze 20 adet forma katkısında bulunarak, sporcularımızın yüzünü güldürdü. Tüm Artvinlilerin spor kulübümüze desteklerini bekliyoruz” dedi.

-Namağlup lider

Ligde 8 puanla namağlup olarak lider olduklarını belirten Ülker, Artvin’de hafta sonu oynayacakları Van Hentbol Spor Kulübü maçına bütün taraftarları davet etti.

Başarılı yönetici Akan Sancar tarafından hediye edilen formalar kulüp yetkililerine teslim edildi.  – B.S.

Bu haber 1.620 kez okundu.