Artvin’de Yeniden Refah Partisi Örgütlenme Çalışmaları Devam Ediyor


Yeniden Refah Partisi Artvin kurucu İl Başkanı Talip Sücü’nün girişimleri ile Arhavi İlçe Örgütü kuruldu

Yeniden Refah Partisi Artvin kurucu İl Başkanı Talip Sücü’nün girişimleri ile Arhavi İlçe Örgütü kuruldu

Arhavi’de İlçe Başkanı olarak Muhammet Uzuner atandı. Uzuner’i ziyaret eden Kurucu İl Başkanı Talip Sücü ilçe Başkanı olarak atandığını Uzuner’e bildirdikten sonra kısa bir açıklama yaptı ve “Artvin ve Borçka’dan sonra Arhavi’de de ilçe yönetimini oluşturduk. Hedefimiz Artvin’imizin tüm ilçelerinde örgütlenme çalışmalarımızı tamamlamaktır” dedi.

Arhavi İlçe Başkanı olarak atanan Muhammet Uzuner’de Yeniden refah Partimiz kuruldu. Vatanımıza, milletimize hayırlı olsun. Genel başkanımız Dr. Fatih Erbakan tarafından Artvin’in Arhavi ilçemize kurucu ilçe başkanı olarak görevlendirildik. Allah’ım utandırmasın.

Yeniden büyük Türkiye ve yeni bir dünya düzeni kurmak için çıktığımız bu yolda önce ahlak ve maneviyat diyerek zalimlerin hep karşısında olacağız. Lafta değil icraatlar la mazlumların yanında olacağız. Ülkemizi kalkındırma yolunda çok önemli projelerimiz var; kavga etmeyle yıkmayla değil, yapılan her güzel şeyi alkışlıyoruz tebrik ediyoruz, yapılamayanları yapmak, eksikleri tamamlamak, rantiyecilere, rüşvetçilere, vatan hainlerine dur demek için biz varız diyoruz” diye konuştu. – ÇP

Bu haber 1.323 kez okundu.