ARTVİN’DE MUHTEŞEM KONSER

            Trabzon-Hopa ve Arhavi sanat müziği ittifakı yaptı ortaya mükemmel bir birliktelik çıktı. Doğu Karadeniz Türk Sanat Müziği korosu Artvin’de bir ilke imza attı.

            -ARTVİN’DE BİR İLK GERÇEKLEŞTİ

KTÜ Öğretim Üyesi kanun üstadı Özdemir Hafızoğlu’nun şefliğini yaptığı Doğu Karadeniz Türk Sanat Müziği Korosu Artvin’de muhteşem bir konsere imza attı.

Trabzon-Hopa ve Arhavi’den sanat müziğine gönül verenlerin bir araya gelerek oluşturduğu ekip ilk konserini Artvin Çoruh Üniversitesi Kültür merkezinde verdi.

            -ENGELLİ VATANDAŞLAR BÜYÜK MUTLULUK YAŞADI

Artvin Valisi Ömer Doğanay ve Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe’nin eşleri ile birlikte katılım yaptığı programa Artvin Çoruh Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Tilki, Aile ve Sosyal Politikalar Müdür Vekili İsmail Ermiş, SGK Artvin İl Müdürü Kahraman Derece, Ticaret İl Müdürü Bilal Taş, Trabzon Artvinliler Derneği Başkanı Ahmet Külekçi, dernek yönetim kurulu üyesi Özcan Ülkeroğlu  ile birlikte bazı daire amirleri, engelliler ve aileleriyle vatandaşlar katıldı.

            -KÜLEKÇİ’Yİ TEBRİK ETTİ EKİBE TEŞEKKÜR ETTİ

Artvin’de bu konserin düzenlemesinde emeği olan Trabzon Artvinliler Derneği Başkanı Ahmet Külekçi’yi tebrik eden Artvin Valisi Ömer Doğanay “Değerli üstat hocamız Özdemir Hafızoğlu ve ekibine böylesine güzel bir günü bize yaşattıkları içinde ayrıca teşekkür ederim” dedi.

Artvin Şavşatlı Özdemir Hafızoğlu’da kendi memleketinde konser vermenin haklı gururunu yaşadıklarını dile getirdi.

AVBM