Artvin Valisi Yılmaz Doruk’tan Yoğun Bakım Hastalarına Ziyaret

 

         Yeni görevine başlayan Artvin Valisi Yılmaz Doruk ayağının tozuyla yoğun bakımda yatan hastalara ziyarette bulundu.

Vali Doruk, ziyaret çerçevesinde Artvin Devlet Hastanesi yoğun bakım servisinde yatarak tedavi altında bulunan hastaları ve hasta yakınlarını ziyaret ederek acil şifa dileklerinde bulundu.

Artvin Devlet Hastanesi yoğun bakım imkânlarını, özverili çalışan sağlık çalışanlarımızı ve ekibini yerinde değerlendiren Vali Doruk,  İl Sağlık Müdürü Opr. Dr. İrfan Akalın Hastane ile ilgili bilgileri Vali Doruk’a  arz etti.

İl Sağlık Müdürü Opr. Dr. İrfan Akalın şu açıklamalarda bulundu;  “Sayın Valimizin ilk ziyaretini hastanemize ve özelliklede yoğun bakım birimimize gerçekleştirmiş olmasından dolayı çok büyük onur ve memnuniyet duyduk; Sayın Valimiz hastalarımız ve hasta yakınlarımız ile tek tek ilgilenerek gerekli tedaviler hakkında bilgileri ilgili uzmanlarımızdan aldılar. Hastanemiz ve Artvin ilimizde ki yaptığımız sağlık hizmetleri kapsamında Sayın Valimize gerekli bilgileri arz ettik. Sayın Valimizde bizlere bu noktada her türlü desteği vereceğini, hasta ve hasta yakınlarıyla yakından ilgilendiğini söyleyerek, özverili çalışan sağlık teşkilatına teşekkürlerde bulundu. Bizde Sayın Valimize ilk ziyaretini Artvin Devlet Hastanesi yoğun bakım ünitemize yapmış olmasından dolayı teşekkürlerimiz arz ederiz, Saygılarımla” ifadelerine yer verdi.

AVBM

Bu haber 265 kez okundu.