Artvin TSO’dan Ziraat Bankası ve Halk Bankası’na ziyaret

Artvin Ticaret ve Sanayi Odası (ARTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Seçkin Kurt ve Meclis Başkanı İrfan Yıldırım, geçtiğimiz günlerde esnafımıza destek olan ve önemli protokoller imzalayan Ziraat Bankası ve Halk Bankası çalışanlarını ziyaret etti.

Geçtiğimiz günlerde Artvin Ticaret ve Sanayi  Odası ile Ziraat Bankası arasında Bankkart Başak Tedarik Zinciri Finansmanı Projesi kapsamında protokol imzaladı. Ardından ise Halkbank Artvin Şubesi arasında imzalanan Tedarik Zinciri Protokolü sonucunda, Paraf Kobi Kredi Kartı uygulamasından, Artvinli işletmecilerimiz memnuniyetini kazanmıştı.

Artvin Ticaret ve Sanayi Odası (ARTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Seçkin Kurt, Meclis Başkanı İrfan Yıldırım ve Oda Gelen Sekreteri Yüksel Çoruh esnafımıza destek olan ve önemli protokol imzalayan Ziraat Bankası ve Halk Bankası çalışanlarını ziyaret etti.

Her iki bankaya da yapılan ayrı yarı ziyaretlerde oda yöneticilerini Ziraat Bankası Artvin Şube Müdürü Levent Kahveci ve Halkbank Artvin Şube Müdürü Kemal Kurt karşıladı. Başkan Seçkin Kurt, Artvin esnafına verdikleri destekten ötürü banka yöneticilerine teşekkür ederek plaket takdiminde bulundu.  – ARTSO

Bu haber 3.061 kez okundu.