Artvin TSO üye aidatlarını artık bankadan yapabilirsiniz

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından 2018 yılındı başlatılan “Dijital Dönüşüm Projesinin” bir parçası olarak 365 oda ve barsamız ile üyelerini de içine alacak şekilde “Üye Aidat Tahsilat Sistemi” entegrasyonu tamamlanmış olup, fiilen tahsilat yapılmaktadır.

Artvin Ticaret ve Sanayi Odası tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verdildi.”Odamıza kayıtlı üyelerin aidat, belge ve hizmet ücretlerinin tahsilat işlemleri doğrudan bankalar üzerinden yapılacak olup, banka gişeleri, ATM, Dijital platformda Birliğimiz yazılımları üzerinden internet bankacılığı, Birliğimiz web servisi üzerinden sanal POS yoluyla sorunsuz bir şekilde ödeyebilmeleri için şube ağı en yaygın ve aynı zamanda gerek özvarlıkları gerek ise aktif toplamı en büyük 6 banka ile teknik ve finansal mutabakata varılmıştır.

Bahsi geçen bankalar, Türkiye İş Bankası A.Ş., T.C. Ziraat Bankası A.Ş., Akbank T.A.Ş., Yapı ve Kredi Bankası A.Ş., Türkiye Halk Bankası A.Ş., Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O’dır.

Anlaşmaya varılan bankalar, sadece banka kasa tahsilat işleminde üyelerden 2,50 TL (BSMV dahil) işlem ücreti alacaktır.  Aidat ödemelerini ilk aşamada Akbank T.A.Ş., Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. ve Türkiye Halk Bankası A.Ş.’nin Banka Şubelerinden, internet bankacılığı üzerinden ve ya ATM’lerden kurum ödemeleri ekranından Türkiye Odalar ve Borsalar altında ARTVİN TİCARET VE SANAYİ ODASI seçilerek vergi numarası, oda sicil numarası, ticaret sicil numarası ile yapabilmektedirler.

Odamızın web sayfası www.artvintso.org.tr üzerinden Aidat ödemeleri menüsünden veya “ebelge.tobb.org.tr” üzerinden üye olunarak da 7/24 e imzalı belge alınabilmekte, aidat ödemeleri yapılabilmektedir. Bu sistemden yararlanabilmek için cep telefonlarınızın ve e posta adreslerinin güncel olması gerekmektedir.

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek ve ulaşabilmek için cep telefon ve e posta adreslerinizi güncellemenizi önemle rica ederiz”. – ARTSO

Bu haber 764 kez okundu.