ARTVİN SGK İL MÜDÜRLÜĞÜ’NDEN ÇORUH EDAŞ’A TEŞEKKÜR BELGESİ

Çoruh Elektrik Dağıtım A.Ş. (Çoruh EDAŞ), çağın yeniliklerini ve ilklerini bünyesinde barındıran, bilgi teknolojilerine dayalı modern ve akıllı dağıtım sistemi, yetkin çalışanları ve dinamik yönetim tarzıyla hizmet bölgesindeki illerde çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Şirket, çalışan odaklı geliştirdiği yönetim anlayışı kapsamında, Artvin Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) İl Müdürlüğü tarafından “teşekkür belgesi” ne layık görüldü.

Çoruh EDAŞ, Sosyal Güvenlik Haftası kapsamında, Artvin Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) İl Müdürlüğü tarafından “teşekkür belgesi” ne layık görüldü. Çalışanlarının hizmetlerini SGK’ya yasal süre içerisinde bildirdiği, primlerini düzenli olarak ödediği ve istihdama sağladığı özel katkı için ödüllendirilen şirket adına teşekkür belgesi, SGK İl Müdürü Kahraman Derece tarafından Çoruh EDAŞ Artvin İl Müdürü Anıl Şahinler’e takdim edildi.

Çoruh EDAŞ yetkilileri, abonelerine kesintisiz enerji arzı sağlamanın yanı sıra, çalışan odaklı geliştirdiği yönetim anlayışıyla, çalışmalarına ara vermeden devam edeceklerini belirtti.

Çoruh EDAŞ Kurumsal İletişim Yönetmenliği