ARTVİN AÇIK KAPI BİRİMİ VATANDAŞIN GÜZEL DİLEKLERİNEDE KÖPRÜ VAZİFESİ OLUYOR

Artvin Valiliği Açık Kapı Birimine 744 başvuru yapılmış bu başvurulardan 566 müracaat olumlu, 96 müracaat kısmın olumlu kısmen olumsuz ve 82 müracaat ise olumsuz olarak işlem görmüştür.

İçişleri Bakanlığı Strateji Geliştirme Başkanlığınca yayınlanan Açık Kapı Bürolarına Yapılan Başvuruların Nüfusa Oranlarının İllere Göre Dağılımı Raporunda İlimiz 14. sırada yer almıştır. Açık Kapı Birimine yapılan iki müracaat ise teşekkür niteliği taşımaktadır.

Fatma KAYA’nın müracaatı; Eşimin rahatsızlığı nedeniyle tedavisi süresince Şavşat Devlet Hastanesi Dahiliye Doktoru Ceren Hanım ve Dahiliye servisi hemşireleri ile çalışanlarına, ileri tetkik ve tedavisinde emek sarf eden Artvin Devlet Hastanesi Göğüs Hastalıkları uzmanı Feride Hanım ve Dahiliye Servisi (1) Sorumlu Hemşiresi ve tüm çalışanlarına Açık Kapı aracılığı ile teşekkürü bir borç bilirim. İlgi ve alakalarından dolayı Allah onlardan razı olsun. Allah Devletimize bir zeval vermesin. İyi çalışmalar dilerim.”

“Vahdet YILMAZ’ın müracaatı; Yaklaşık iki ay önce oğlum Fatih YILMAZ”ı kalp ve guatrı rahatsızlığından dolayı Artvin Devlet Hastanesi Yoğun Bakım Servisinde 14 gün boyunca emek ve özveri sarf ederek hayatta kalmasını sağlayan başta İl Sağlık Müdürü İrfan AKALIN, Yoğun Bakım Ünitesi Doktorları Onur Emre KÖSE, Hüseyin ALTINOK ile Nefroloji Uzmanı Abdulkadir ÇELİK, Acil Uzmanı Alp YILMAZ ve yoğun bakım personeline teşekkürü bir borç bilirim. Allah onlardan razı olsun eksikliklerini göstermesin. Tüm sağlık çalışanlarına başarılar dilerim.”

Artvin Açık Kapı Birimi vatandaşların sorunlarının yanı sıra  vatandaşların iyi dileklerini de ilgili kurumlara yönlendirerek takibini yapmakta ve 7 iş günü içerisinde sonuçlandırmaktadır. – AVBM

Bu haber 1.768 kez okundu.