ARTSO Akreditasyon Eğitimleri İçin TOBB’da

ODA/borsa akreditasyon sistemi çalışmaları kapsamında Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ev sahipliğinde akreditasyon eğitimleri başladı, Eğitimlere  Artvin Ticaret ve Sanayi Odası (ARTSO)  genel sekreteri Yüksel Çoruh ve Özel kalem, akreditasyon sorumlusu Gamze Bolışık  katıldı.

Oda/Borsa Akreditasyon Sistemi çalışmaları kapsamında, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ev sahipliğinde düzenlenen Akreditasyon Eğitimleri “ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Eğitimi “ ile devam etti.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), Oda/Borsa Akreditasyon Sistemi çalışmaları kapsamında, 14.dönem sürecine başvurusu kabul edilen Oda/Borsaların Genel Sekreter ve Akreditasyon Sorumluları için “Akreditasyon Sistemi Tanıtım Eğitimi” gerçekleştirildi.​

Eğitimde, Akreditasyon Süreci ve Akreditasyon Standardının Temel Yeterlilik ve Temel Hizmet alanları ile ilgili detaylı bilgi paylaşımında bulunuldu.

Eğitimlere Artvin Ticaret ve Sanayi Odası (ARTSO)  genel sekreteri Yüksel Çoruh ve Özel kalem, akreditasyon sorumlusu Gamze Bolışık katıldı.

14. Dönem Oda/Borsalar; Adıyaman TB, Akçakoca TSO, Akyazı TB, Alaplı TSO, Ardahan TSO, Ardeşen TSO, Artvin TSO, Cizre TSO, Çay TSO, Gemlik TB, İskenderun TB, Lüleburgaz TB, Tatvan TSO temsilcileri yer aldı. DA

699 Görüntüleme