Aksa Elektrik’ten Artvinli abonelere bilgi güncelleme çağrısı…

 

Çoruh bölgesinde Artvin, Rize, Trabzon, Gümüşhane ve Giresun illerine elektrik hizmeti veren Aksa Elektrik toplamda 5 il genelinde elektrik abonelerine bilgilerini güncellemeleri için çağrıda bulundu. Aksa Elektrik yetkilileri 90 bini aşkın aboneye sahip Artvin’de yaklaşık %30’a yakın elektrik kullanıcısının bilgilerinin eksik veya güncel olmadığına dikkat çekti.

Artvin İl Müdürü Zeynep Şahinler abonelerin sistemde yer alan bilgilerini güncellemelerinin onlara hızlı ve en uygun hizmeti sunmak konusunda oldukça önemli olduğuna, dikkat çekerek şöyle konuştu: “Yaklaşık 90 bini aşkın abonesiyle Artvin, Aksa Elektrik için oldukça önemli bir il. Artvin nüfusu ve iş gücü ile büyük bir potansiyel barındırıyor. Bu nedenle Aksa Elektrik olarak Artvinli hemşerilerimize en iyi hizmeti sunmak ilk önceliğimiz. Artvin’deki abonelerimizin yaklaşık % 30’unun temel iletişim bilgileri ne yazık ki eksik veya güncel değil. Diğer yandan elektrik hizmeti alan abonenin yerine akraba, ev sahibi gibi bir başka şahsın bilgisine sistemde rastlayabiliyoruz. Bu tip durumlar usulsüz elektrik kullanımına da sebep olabiliyor. Bu nedenle abonelerimiz, iletişim bilgileri değiştiği an 7/24 hizmet veren çağrı merkezimizden (444 9 186) Çoruh Elektrik web sitemizden (www.coruhaksa.com) veya en yakın müşteri hizmetleri merkezlerimizden bilgilerini güncelleyebilir.”

Zeynep Şahinler, bilgileri güncel olmayan ya da eksik olan abonelerin bildirimler, fırsatlar ve yeniliklerden haberdar olamadığını; önemli konularda maalesef bildirim alamadıklarını ifade ederek “Bu durum da elektrik kesintileri, hatalı fatura bildirimleri, müşteri şikâyetleri ve usulsüz elektrik kullanımı gibi kritik sonuçlara sebep olabileceğini ve kısa süre içinde tüm elektrik abonelerinin bilgilerini istediği kanallardan kolaylıkla güncelleyebileceklerini belirtti.”

 

Bilgi için: Communication Partner 

Janset Akışık jansetakisik@cpartner.com.tr | 0 850 533 65 10 – 0 544 278 93 62

Bu haber 1.359 kez okundu.