Aksa Çoruh Elektrik’ten, Artvin Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Üyelerine İndirimli Elektrik

Aksa Çoruh Elektrik ile Artvin Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği arasında imzalanan anlaşmaya göre, Artvin Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliğine bağlı on sekiz oda ve üyeleri bir yıl boyunca indirimli elektrik fırsatından yararlanacak.

Artvin, Rize, Giresun, Gümüşhane ve Trabzon’da müşteri odaklı çalışmalarıyla dikkat çeken Aksa Çoruh Elektrik, Artvin Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği ile anlaşma imzaladı. Oda üyelerinin bir yıl boyunca sabit ve iskontolu fiyat avantajından yararlanarak indirimli elektrik kullanmasını sağlayacak anlaşmanın imza töreni, Aksa Çoruh Elektrik Artvin İl Müdürü Zeynep Şahinler ile Artvin Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Hakkı Seyhan katılımıyla gerçekleşti.

Törende konuşan Aksa Çoruh Elektrik Artvin İl Müdürü Zeynep Şahinler müşterilerinin her an yanlarında olduklarını belirterek, “Her adımı abonelerimizin hayatını kolaylaştırmak için atıyoruz” dedi.

Artvin Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği ile imzalanan anlaşma kapsamında oda üyeleri oda kayıt belgeleri ile Aksa Çoruh Elektrik’in Artvin’deki Müşteri Hizmet Merkezlerine başvurarak indirimli elektrik avantajından yararlanabilecek. – 7 MART

Bu haber 2.889 kez okundu.