AGC’den Cumhuriyet Başsavcısına Ziyaret

 

Artvin Gazeteciler Cemiyet Başkanı Zeki Alkan ve beraberindeki basın mensupları son kararname ile Artvin’e atanan Cumhuriyet Başsavcısı Muhammed Yasin Başbay’ı makamında ziyaret etti.

Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) kararnamesiyle Artvin Cumhuriyet Başsavcılığı görevine atanan Başbay’a tebrik ziyaretleri sürüyor.

Bu kapsamda Artvin Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı Zeki Alkan Yönetim Kurulu üyesi Orhan Sevinç, Adem Güngör, Yusuf Okur, AGC eski Başkanı Tolga Gül ve basın mensupları, Başbay’ı makamında ziyaret etti.

Başbay ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Artvin gibi zor bir coğrafya, nüfusun az olduğu bir şehirde gazetecilik yapmanın zor olduğunun farkında olduklarını anlatan Başbay, basın mensuplarına görevlerinde başarılar diledi.

Başbay, kamuoyunun doğru bilinçlendirilmesi adına bazı konularda basın ile daha yakın temas içinde olmaya çalışacaklarını dile getirdi.

Başbay, Artvin’i tanımak adına bazı konularda basın mensuplarına sorular sorarak bilgi aldı.

Artvin Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Zeki Alkan, ilimize atanan Cumhuriyet Başsavcısı Muhammed Yasin Başbay’a basın mensupları adına başarılar diledi.

Ç.P.

Bu haber 306 kez okundu.