AGC’den Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı Uğur Bay’a Ziyaret

 

        Artvin Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı Zeki Alkan ve beraberindeki basın mensupları, son kararnamelerde Artvin’e atanan Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı aynı zamanda Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Uğur Bay’ı  makamında ziyaret ettiler.

Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) kararnamesiyle Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı aynı zamanda Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı olarak atanan ilimize atanan Uğur Bay görevine başladı.

Bu kapsamda Artvin Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı Zeki Alkan Yönetim Kurulu üyesi Orhan Sevinç, Adem Güngör, AGC eski Başkanı Tolga Gül ve basın mensupları, Komisyon Başkanı Uğur Bay’ı makamında ziyaret etti.

Artvin Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Zeki Alkan, ilimize atanan  Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı Uğur Bay’a basın mensupları adına başarılar diledi. Daha sonra Artvin basını hakkında bilgi verdi.

Artvin Gazeteciler Cemiyeti’nin hayırlı olsun ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı Uğur Bay, kentte yayın yapan gazeteleri yakinen takip ettiğini ifade ederek, basının önemi bir güç olduğunu söyledi. Bay, bilgilerin kamuoyuna doğru bir şekilde aktarılması adına dönem dönem basınla birlikte çalışmalar yapacaklarını belirtti.

Ağır Ceza Mahkemesi ve Adalet Komisyonu Başkanı Uğur Bay basın mensuplarına ziyaretleri için teşekkür etmesinin ardından görüşme son buldu.

ÇP

Bu haber 260 kez okundu.