Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, Millet İttifakı’nın FETÖ’nün şişirdiği bir balon olduğunu söyledi

Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, Millet İttifakı’nın FETÖ’nün şişirdiği bir balon olduğunu söyledi. Bakan Gül, Borçka’da AK Parti ve MHP’nin ortak adayı olan Borçka Belediye Başkanı ve Cumhur ittifakı adayı Aslan Atan’a destek istedi.

Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, partisinin Artvin’in Borçka ilçesindeki seçim bürosu açılışını gerçekleştirdi. Açılışa, AK Parti Artvin Milletvekili Erkan Balta, AK Parti Borçka Belediye Başkan Adayı Aslan Atan, MHP İl Başkanı Serdar Kılınç katıldı. Açılış programında bir konuşma yapan Bakan Gül, “Biz ülkeyi, Borçka’yı büyütelim diye uğraşırken karşı taraf Recep Tayyip Erdoğan gitsin diye siyaset yapıyor. Böyle bir siyaset olur mu? Sen siyasi bir parti isen vaadini söylersin. Türkiye’ye dair ne projen var. AK Parti gitsin anlayışı ile siyaset yapılmaz. Bu siyasete millet prim vermez. Millet ittifakı FETÖ’nün şişirdiği balondur ipini de kandilin tuttuğu bir balondur. Bu balon ittifakını 31 Mart’ta inşallah Borçka sandığa gömecek. Balon ittifakının balonunu Borçka söndürecek, patlatacak inşallah. Artvin patlatacak, Türkiye patlatacak” dedi.

Programda AK Parti Artvin İl Başkanı Av. Şenol Alpaslan, MHP İl Başkanı Serdar Kılınç, AK Parti Borçka İlçe Başkanı Şükrü Ertürk, Borçka Belediye Başkanı Aslan Atan, AK Parti Artvin Milletvekili Av. Erkan Balta’da birer konuşma yaptılar. Çok sayıda vatandaş konuşmalara alkışlarla destek verirken, Bakan Abdülhamit Gül’e de yoğun ilgi vardı.

Gül yaptığı konuşma sonrası seçim bürosunun açılışını yaparak, Artvin’e hareket etti. – Bülent Atasert

Bu haber 1.632 kez okundu.