Borçka’da Kurumlar ve Muhtarlıklar arası Kaymakamlık Voleybol turnuvası tamamlandı

Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından düzenlenen Kurumlar ve Muhtarlıklar arası Kaymakamlık Voleybol Turnuvasında Borçka Kaymakamı Hasan Meşeli, Belediye Başkanı Aslan Atan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Bayram Bakır, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Memiş Türk, Köy ve Mahalle Muhtarları, Kurum müdürleri ve çok sayıda spor sever izledi.

Borçka ilçesindeki Kaymakamlık ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ile İlçe Muhtarları tarafından organize edilen Kurumlar ve Muhtarlar arası Voleybol Turnuvası çekişmeli geçen müsabakada 16 muhtarlık katıldı. Finale ise Borçka Gündoğdu Muhtarlığı birinci oldu. Turnuvanın final müsabakalarının ardından dereceye giren takımlara düzenlenen ödül töreniyle madalyaları verildi.

Müsabakalar sonunda Borçka Belediye Başkanı Aslan Atan “Turnuvada katılımın yüksek olması, ilçedeki huzur ve kaynaşmanın ne kadar iyi olduğunu gösteriyor. Bundan sonra yapılacak futbol, basketbol, hentbol ve diğer branşlardaki yarışmalar, diyalog ve eğitime katkı sağlayacaktır. Bu vesile ile turnuvada emeği geçen herkese teşekkür ediyor, Muhtarlarımıza ve Kurum Müdürlerine hizmetleri boyunca sonsuz başarılar diliyorum” dedi.

Borçka Kaymakamı Hasan Meşeli, “Müsabakaların oldukça çekişmeli geçtiğini, müsabakalarda muhtarlar oldukça hırslı oyunlar sergiledi. Bu vesile ile her iki takım oyuncularını ve izleyenlerine teşekkür ve başarılı günler temenni ederim” dedi.

Daha sonra dereceye giren Voleybol takımlarına Madalyon, ödül ve kupaları takdim edildi.

Haber: Gökhan Özçelik

  

166 Görüntüleme