15 Temmuz Şehitler İlk Okulunda Muhtarın istişaresi

Artvin Borçka Demirciler 15 Temmuz Şehitler Ortaokulunda köyün muhtarı tarafından gerçekleştirilen İstişare ve Birlik Toplantısı’nda bir araya geldi.
Okulun Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıya, Demirciler Köyü Muhtarı Cumali Yerebakan, Orman Koruma Kooperatif Başkanı Şeref Şişman ile mahalle sakinleri katıldı.

Birlik ve beraberlik mesajlarının verildiği toplantıda konuşan Muhtar Yerebakan, meclisi aratmayan, bütçesini ve projesini bir bir anlatarak, mahalle sakinleri ile son derece faydalı bir toplantı gerçekleştirdiklerini belirterek, ’’Bugünkü toplantımız, mahalle ve köyümüze yapılan yatırımlar ve proje kapsamında olan, mahalle ve köyleriyle ilgili istek ve görüşleri ile yapılmasını arzu ettikleri talepleri konu oldu.Toplantının son bölümünde,köyünde bulunan kaplıca suyun halkın yaralanabileceği bir şekilde meydana çıkarılacağını sözlerin eklerken,bize katkı gösteren ve gösteremeyen tüm siyası partilere teşekkür ederek bağladı.

Orman Koruma Kooperatif Başkanı Şeref Şişman ise, Koopertafi yüklü miktarda borçlu aldık bir yandan borç bitirmeye çalışıyoruz diğer yandan köye faydalı olmaya çalışıyoruz. Toplantı, Milli birlik ve beraberliğin çok önemli olduğu bir süreçte muhtarımızın bu birlik ve beraberliğimiz hakkındaki görüşleri ve katkıları son derece önemli bir husus. Yine aynı birlik ve beraberlik içinde bundan sonraki çalışmalarımız da el birlik içinde devam edecek, gerçekleştirilen toplantının muhtarımız açısından faydalı geçtiğini belirtti. Z.A.