Sanayi esnafın gönül ışığı başkan Atan’ı memnun etti


Borçka Belediye Başkanı Aslan Atan’ı seçmen, Sanayi Çarşısındaki Esnafları işyerlerinde ziyaret ederek kısa süreli sohbetler yaptı.

Çeşitli meslek dallarında faaliyet gösteren esnaflara hayırlı işler temennisinde bulunarak ziyaret eden Belediye Başkanı Atan’ı Seçen, tüm sivil toplum teşkilatlarıyla olduğu gibi esnaflarla da sürekli iç içe olacaklarını belirtti.

Yeniden AK Partiden Borçka Belediye Başkanlığına aday olan Başkan Aslan Atan’ın ziyaretinden oldukça memnun olduklarını belirten esnaflar da, kendilerini ziyaret ettiği için Belediye Başkanına ve beraberindeki mevcut ve yeni meclis üye adayları ve İlçe Başkanı Şükrü Ertürk, İl Meclis üyeleri ve Gençlik Kolları Başkanı Emre Atan, sanayi çarşısını bir baştan bir başa dolaşarak, verdikleri desteklerden ve yeniden bir güç için ve büyüyen Borçka için bir kez daha destek isteyerek aldıkları manevi desteklerciden ötürü teşekkürlerini dile getiren başkan Atan, esnaf ziyaretleri sırasında sokaktan geçen vatandaşlarla da kısa süreli sohbetler yaptı ve vatandaşların isteği üzerine hatıra fotoğraf çektirdi.

Başkan Atan, ilçemizin geleceği için, yaptığımız devasa hizmetlerin devamı için yeniden destek vermeniz halinde, hükümetimizden bir Alo desteğinde arkamıza alarak ayrı gayrımız olmadan, her şey ilçemiz için ve gelecek nesillere fikir düşüncesi değil hizmet eseri için yenden aday olduğunu ifadesi ile esnafın gönlüne inerek destek istedi. – Z.A.

Bu haber 3.818 kez okundu.