İyi Dersler Şoför Amca Projesi ile Türkiye Üçüncüsü Oldu


Borçka’da Cumhuriyet İlkokulu 4/A sınıfı öğrencisi Emine Ecem Turgut, “İyi Dersler Şoför Amca Projesi”nde ilkokul 4. sınıf öğrencilerinin katıldığı afiş yarışmasında Türkiye 3.sü Oldu.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, Jandarma Genel Komutanlığı, TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonları ve Michelin iş birliğiyle “Trafikte Sorumluluk Hareketi” kapsamında gerçekleştirilen “İyi Dersler Şoför Amca Projesi”nde ilkokul 4. sınıf öğrencilerinin katıldığı afiş yarışmasına katılan Cumhuriyet İlkokulu 4/A sınıfı öğrencisi Emine Ecem Turgut´un afişi Türkiye 3. sü oldu.

Borçka İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce konuya ilişkin yapılan açıklamada, “Borçka Kaymakamı Hasan Hüsnü Türker, Borçka Belediye Başkanı Ercan Orhan ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Bayram Bakır Cumhuriyet İlkokulu’nu ziyaret ederek hem öğrencimize hem de öğrencinin başarısında payı olan sınıf öğretmenine tebriklerini sundular. Ayrıca Türkiye 3.sü olan öğrencimize bisiklet hediye edildi. Bu önemli başarısından dolayı Emine Ecem Turgut’u, öğretmenimiz ve okul yönetimini kutluyoruz.” Denildi.  

         Haber: Bülent Atasert

Bu haber 2.056 kez okundu.